Welkom, Gast
Gebruikersnaam Wachtwoord: Onthoudt mij

PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer!
(1 bekijken) (1) Gast

Onderwerp: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer!

PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 7 maanden geleden #1

De wedstrijd van de maanden juli en augustus staat, hoe kan het ook anders, in het thema van de Zomer!

Zet een foto van jouw creatie voor de juli - augustus wedstrijd Zomer hier op het Forum, en je doet automatisch mee met de wedstrijd! Inzenden kan tot en met vrijdag 20 augustus. Vanaf zaterdag 21 augsutus tot en met vrijdag 27 augustus kan er weer door jullie gestemd worden op de ingezonden creaties.

De regels zijn als volgt :

- Inschrijven kan tot en met vrijdag 20 augustus
- Alleen zelfgemaakte creaties
- Per bericht maar 1 foto met 1 creatie
- Meerdere creaties posten is toegestaan, maar alleen de laatst geposte doet mee met de wedstrijd!

De prijzen zijn als volgt :
De 1e plaats krijgt 500 PieKaaZ
De 2e plaats krijgt 200 PieKaaZ
De 3e plaats krijgt 100 PieKaaZ

Veel succes!
www.PieKa.nl
De leukste online kralenwinkel!

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 7 maanden geleden #2

  • ~*Henny*~
  • Afwezig
  • www.hennysmeenksieraden.nl
Voetsieraad, geregen van 9/0 rocailles, rijgstrassjes en kleine pareltjes.



Helaas kan ik t.z.t. niet deelnemen aan de stemming, aangezien ik dan zelf op vakantie ben, maar tot half aug. hoop ik dat ik nog heel veel leuke inzendingen kan bewonderen. Dit is echt zo'n thema waar je alle kanten mee op kunt! Ik wens iedereen heel veel succes alvast!


Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 6 maanden geleden #3

De zomer is voor ons de tijd van de rode bessen. Onze enige bessenstruik levert elk jaar ettelijke kilo's bessen op. Om de smaak van de zomer nog even vast te houden heb ik deze hanger gemaakt.
Hij is gehaakt van dun goudkleurig garen (zonlicht) in en om een plastic ring, een donkerrood pareltje (overrijpe bes) in het midden en afgewerkt met rode crackle kralen (rijpe bessen). De groene rocailles staan voor het groen van takken en bladeren Hij hangt aan een 5-voudig zwart koord (doet denken aan de zwarte aarde waar de struik haar voedsel uit haalt) met een goudkleurig lobster slotje.

Dona
Jul11235rodebessen.JPG

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 6 maanden geleden #4

Bij deze mijn zomerse creatie; ik dacht dat ik hem gisteren al had geplaatst, maar er is waarschijnlijk iets fout gegaan...
Deze ketting is in heel zomerse kleuren, heel speels. De kralen doen me denken aan ijsjes, de zon, en kinderen die vrolijk op het strand spelen.
KK002ros_002.JPG
On peut s'arrêter quand on monte, jamais quand on descend.... color=#FF0080][/color]

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 6 maanden geleden #5

hallo,

dit is mijn inzending voor de wedstrijd. het is een gekettelde ketting in aqua blauw met bloemetjes van schelp, crackle kralen, pareltjes, metalen kralen en facet kralen.

fotos_028.jpg

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 6 maanden geleden #6

nog een close upje
fotos_027.jpg

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 6 maanden geleden #7

  • Fia
  • Afwezig
  • www.erikvdgrinten.nl/kettelen
Fotolink:


De buisjes hebben de kleur Geel groen en bruin en zwart. Het is maar net hoe het zonlicht er mee speelt.

Materiaal : Glazen kralen buisjes aan elkaar geketteld.
Altijd op zoek naar nieuwe ideetjes!!

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 5 maanden geleden #8

zomerse armband gemaakt op wire draad.
de kleuren doen je denken aan de huizen en bloemen van de cariben, zelfs de muntjes die eraan hangen komen daar vandaan.
een zomers en vrolijk sieraad
IMAG0190-20100811.jpg
:rose:

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 5 maanden geleden #9

Dit is mijn inzending. Mijn eerste anemoonarmband.Met witte en donkerroze kralen. Ik ben er best trots op.
12082010331.jpg

Re: PieKa Wedstrijd Juli - Augustus: Zomer! 1 jaar, 5 maanden geleden #10

Daar mag je ook wel trots op zijn Adriana, hij is prachtig!
De armband van Rosemaryn is ook heel erg mooi, vrolijke kleuren.
Tijd voor maken pagina: 0.41 seconden